• FIFO School
  • Široká ponuka pre školy a skupiny
  • Kvalitné programy
  • Doplnenie menších skupín
Úvod  >  FIFO SCHOOL

CK FIFO Najširšia ponuka pre školy a skupiny

Desatoro výhod pre vás:

1. Najširšia ponuka zájazdov pre školy

CK FIFO je lídrom v ponuke zájazdov pre školy a skupiny už viac ako pätnásť rokov! V ponuke nájdete zájazdy poznávacie i pobytové, zájazdy ako školský výlet alebo destinácie pre „stužkové“. Tématika zájazdov môže byť spätá s cudzím jazykom, no na svoje si príde dejepis, geografia, svetová literatúra i kultúra.

2. Dokonale nízke ceny

CK FIFO je známa tým, že dokáže ponúknuť zájazdy za veľmi atraktívne ceny. Nikdy však nejdeme tak nízko, aby tým utrpel účel vášho cestovania. Nízke ceny sú zaručené veľkým rozsahom služieb, ktoré CK FIFO ponúka počas celého roka.

3. Alternatívy pre menšie kolektívy

Ak je vás menej než kapacita autokaru, nezúfajte. S nami môžu cestovať aj menšie skupinky. V tomto katalógu nájdete ponuky pre skupiny 42, ale aj 36 resp. 30 osôb. Ak je Vás ešte menej, dáme vás dohromady s inou triedou alebo školou. Nájdete nových priateľov a inšpiráciu. Letecké zájazdy realizujeme už pri počte 10 osôb!

4. Pedagogický dozor zdarma

Je prirodzené, že školské zájazdy musí doprevádzať pedagogický dozor. Dozor, to nie je žiadna dovolenka, ale náročná a zodpovedná práca. Preto vždy poskytujeme miesta zdarma pre pedagogických pracovníkov, ktorí sa zájazdu zúčastňujú.

5. Nástupné miesta takmer vždy bez príplatku

Množstvo produktov a nástupných miest po celom Slovensku zabezpečuje skutočnú výhodu pre našich klientov. Nástupné miesta pre pobytové zájazdy sú bez príplatku, bez ohľadu na to, či cestujete z východného, stredného alebo západného Slovenska. Ceny dopravy sa odlišujú len pri poznávacích zájazdoch, s cieľom ich optimalizácie.

6. Spoľahlivé ubytovacie zariadenia

Aj keď vám ponúkame najlepšie ceny na trhu, vieme vám poskytnúť vždy spoľahlivé ubytovanie. Hotely a apartmánové domy vhodné pre skupinovú klientelu, chatky resp. mobilhome vo vybraných letoviskách, kvalitné stany s dvoma spálňami, posteľami, vankúšmi a prikrývkami,... Pri pobyte v stanoch ponúkame pedagogickému dozoru alternatívne ubytovanie v karavanoch resp. v chatkách alebo v apartmánoch všade tam, kde je to možné.

7. Erudovaní sprievodcovia

Úspešný zájazd potrebuje okrem dobrého programu, vhodného ubytovania a dopravy, dobre pripraveného a organizačne zdatného sprievodcu, ktorý si vie poradiť v každej situácii. Má to byť encyklopedický typ alebo skôr priateľ mladých, prípadne flexibilná osoba, ktorá dokáže upraviť program počas zájazdu?!

8. Možnosť doobjednávky

Hoci sú ponuky pripravené vopred, vždy s vami budeme konzultovať vaše konkrétne potreby. Predĺženie, či skrátenie zájazdu, inú trasu zájazdu, stravovacie balíčky na cestu, zmenu jedálneho lístka, zabezpečenie vstupov a exkurzií, ...

9. Výnimočné zájazdy a pobyty

V minulosti sme ponúkli a zrealizovali niekoľko výnimočných zájazdov a pobytov. Medzi ne patrí napríklad letecký zájazd do New Yorku, túlačka po Nórskych fjordoch alebo zájazd na Liparské ostrovy. Letecky do Londýna alebo Dublinu??? Možnosti sú nekonečné, hoci by sa spočiatku zdali aj nemožné!

10. FIFO - dobrá cestovka

Presvedčte sa, že FIFO je skutočne dobrá cestovka! Referencie môžete získať aj od skupín, ktoré s nami už cestovali. Tešíme sa na stretnutie aj s vami!

Top