• FIFO SCHOOL
  • Široká ponuka
  • Pre školy a skupiny
  • Kvalitné programy
  • Doplnenie do menších skupín
Úvod  >  FIFO School

Najširšia ponuka pre školy a skupiny

vyše 20 rokov JEDNOTKA

1. Najširšia ponuka zájazdov pre školy

CK FIFO je lídrom v ponuke zájazdov pre školy a skupiny už celých dvadsať rokov! V ponuke nájdete zájazdy poznávacie i pobytové, a tiež kombinované, pobytovo - poznávacie. Tématika zájazdov môže byť spätá s cudzím jazykom, no na svoje si príde dejepis, geografia, svetová literatúra i kultúra.

2. Nízke ceny a veľmi dobrý štandard

CK FIFO je známa tým, že dokáže ponúknuť zájazdy za veľmi atraktívne ceny. Nikdy však nejdeme tak nízko, aby tým utrpel účel vášho cestovania. Nízke ceny sú zaručené veľkým rozsahom služieb, ktoré CK FIFO ponúka počas celého roka.

3. Alternatívy pre menšie kolektívy

Ak je vás menej než kapacita autokaru, nezúfajte. S nami môžu cestovať aj menšie skupinky. U nás nájdete ponuky pre skupiny 42, ale aj 36 resp. 30 osôb. Ak je Vás ešte menej, dáme vás dohromady s inou triedou alebo školou. Nájdete nových priateľov a inšpiráciu. Skupinové letecké zájazdy realizujeme už pri počte 10 osôb!

4. Pedagogický dozor zdarma

Je prirodzené, že školské zájazdy musí doprevádzať pedagogický dozor. Dozor, to nie je žiadna dovolenka, ale náročná a zodpovedná práca. Preto vždy poskytujeme miesta zdarma pre pedagogických pracovníkov, ktorí sa zájazdu zúčastňujú.

5. Nástupné miesta takmer vždy bez príplatku

Množstvo produktov a nástupných miest po celom Slovensku zabezpečuje skutočnú výhodu pre našich klientov. Nástupné miesta pre pobytové zájazdy sú bez príplatku, bez ohľadu na to, či cestujete z východného, stredného alebo západného Slovenska. Ceny dopravy sa odlišujú len pri poznávacích zájazdoch, s cieľom ich optimalizácie.

6. Spoľahlivé ubytovacie zariadenia

Aj keď vám ponúkame najlepšie ceny na trhu, vieme vám poskytnúť vždy spoľahlivé ubytovanie. Hotely a apartmánové domy, chatky resp. mobilhome vhodné pre skupinovú klientelu.

7. Erudovaní sprievodcovia

Úspešný zájazd potrebuje okrem dobrého programu, vhodného ubytovania a dopravy, dobre pripraveného a organizačne zdatného sprievodcu, ktorý si vie poradiť v každej situácii. Má to byť encyklopedický typ alebo skôr priateľ mladých, prípadne flexibilná osoba, ktorá dokáže upraviť program počas zájazdu?!

8. Možnosti úpravy programu

Hoci sú ponuky pripravené vopred, vždy s vami budeme konzultovať vaše konkrétne potreby. Predĺženie, či skrátenie zájazdu, inú trasu zájazdu, stravovacie balíčky na cestu, zmenu jedálneho lístka, zabezpečenie vstupov a exkurzií, ...

9. Výnimočné zájazdy a pobyty

V minulosti sme ponúkli a zrealizovali niekoľko ýnimočných zájazdov a pobytov.Medzi ne patrí napríklad letecký zájazd do New Yorku, tiež zájazd do Petrohradu, túlačka po Nórskych fjordoch alebo zájazd na Liparské ostrovy. Letecky do Londýna alebo Dublinu??? Možnosti sú nekonečné, hoci by sa spočiatku zdali aj nemožné! Obráťte sa na nás so svojou požiadavkou!

10. FIFO - dobrá cestovka

Presvedčte sa, že FIFO je skutočne dobrá cestovka! Na trhu spoľahlivo poskytuje svoje služby už od roku 1990. Referencie môžete získať aj od skupín, ktoré s nami už cestovali. Tešíme sa na stretnutie aj s vami!

Top