Úvod  >  Letné dovolenky  >  Apartmány Alaska
Späť na výsledky vyhľadávania


Apartmány AlaskaTaliansko - Bibione - Spiagga

Stravovanie: Individuálne
Doprava: Individuálna
Možnosti ubytovania:

Apartmán pre 3 osoby

Apartmán pre 9 osôb


Informácie

Popis strediska

Bibione - vďaka svojej 8 km dlhej a veľmi pekne udržiavanej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora je vyhľadávaným miestom pre rodinnú dovolenku s deťmi. Najrušnejšie je centrum Spiaggia s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní, diskoték a ďalších atrakcií ako sú termálne kúpele alebo Lunapark. Rezidenčná štvrť smerom na východ sa označuje ako Lido dei Pini, opačným smerom zasa Lido del Sole, za ktorým vyrástla ešte atraktívna štvrť Pineda, ležiaca na konci pevninského výbežku medzi morom a lagúnou Litoranea Veneta. Bibione ponúka skvelé možností športového vyžitia. Nájdete tu požičovňu bicyklov, skútrov, paragliding, windsurfing či chodníky pre inline korčuľovanie.

Opatrenia "Korona":
  • dodržiavanie väčších rozostupov na recepcii, v zariadeniach spoločného stravovania, v baroch a iných spoločných priestoroch
  • používanie antibakteriálnych prípravkov na ruky pri vstupe do zariadení spoločného stravovania a iných spoločných priestorov (bude k dispozícii)
  • povinnosť nosenia rúška vo vybraných priestoroch vyhradená
  • väčšie vzdialenosti medzi ležadlami na pláži
Info

Apartmánový dom Alaska leží v centrálnej časti Bibione priamo pri pešej zóne s obchodmi, reštauráciami, barmi, pizzeriami. Letovisko ponúka maximálne spoločenské vyžitie, ako pre malých návštevníkov, tak pre mládež túžiacich po zábave aj pre rodiny s deťmi. Pláž je vzdialená 200 m. Apartmány sú vybavené TV, klimatizáciou a vyhradeným parkovacím miestom.

Ubytovanie a vybavenie
Ubytovanie:

Apartmánový typ A3 pre 2- 3 osoby
Obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou a samostatná posteľ, kúpeľňa so sprchovacím kútom, terasa.

Apartmánový typ E8 + 1 pre 7- 9 osôb
Obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacia pohovka pre jednu osobu, dve dvojlôžkové izby, dve spálne s dvomi samostatnými lôžkami, dve kúpeľne so sprchou, terasa. K apartmánu je k dispozícii aj druhé vonkajšie parkovacie miesto.

Stravovanie

Individuálna príprava stravy.

Pláž

 

Piesočná pláž s jemným pieskom sa nachádza 200 m od apartmánového domu. Plážový servis za poplatok. Pláž je vhodná pre deti, nájdete tu celý rad preliezačiek, hojdačiek, šmýkačiek, trampolínu a iné detské atrakcie.

Šport a zábava

Verejné tenisové ihriská, požičovňa bicyklov a motoriek, jazda na koni, vodné športy na pláži, požičovňa windsurfingov a plachetníc. Zábavný́ park, Lunapark a športové centrum Beverly Hill.

Doprava

Individuálna.Lokalita


Fotogaléria

Taliansko - Bibione - Spiagga - Apartmány Alaska - Budova
Taliansko - Bibione - Spiagga - Apartmány Alaska - Budova
Taliansko - Bibione - Spiagga - Apartmány Alaska - Spálňa s oddelenými lôžkami
Taliansko - Bibione - Spiagga - Apartmány Alaska - Spálňa s oddelenými lôžkami
Taliansko - Bibione - Spiagga - Apartmány Alaska - Spálňa
Taliansko - Bibione - Spiagga - Apartmány Alaska - Spálňa
Taliansko - Bibione - Spiagga - Apartmány Alaska - Obývacia izba
Taliansko - Bibione - Spiagga - Apartmány Alaska - Obývacia izba
Top