Dovolenka na Slovensku

Využite pekné jesenné dni a oddýchnite v najkrajších lokalitách Slovenska. U nás nájdete širokú ponuku pobytov: kúpele, wellness, termálne kúpaliská a akvaparky, pobyty na horách, liečebné a ozdravné pobyty, pobyty pre seniorov, pobyty pre rodiny s deťmi a oveľa viac. Stačí sa len zbaliť a cestovať. Ak neviete kam, radi Vám s výberom pomôžeme. Na pobyty si môžete uplatniť aj rekreačný poukaz.

Dovolenka v EXOTIKE

Zbaľte si kufre a vydajte sa s nami do sveta. Objavte najkrajšie pláže sveta, relaxujte v pohodlí krásnych hotelových rezortov, vykúpte sa v tyrkysovom mori, spoznajte nové kultúry a ochutnajte miestnu gastronómiu. To všetko a k tomu veľa úžasných zážitkov na vás čaká počas dovolenky v EXOTIKE. Odlety z Bratislavy, Viedne aj Budapešti.

LETO 2022 - Vaše najkrajšie dovolenkové zážitky - Video súťaž

Pripomeňte si najkrajšie zážitky, z letnej dovolenky s CK FIFO a inšpirujte sa na budúcu letnú sezónu. Prejdite sa krásnou plážou Chrissi Ammoudia na Thassose, pozrite si delfíniu show na Mallorce či kopu zábavy v hotelovom komplexe Lonicera World Resort & Spa.
Celú zbierku Vašich krásnych videí plných letnej atmosféry nájdete na našom FIFO youtube kanáli: Najkrajšie dovolenkové zážitky
Autorom videí ďakujeme.

Zapojte sa aj VY do video súťaže o najkrajší dovolenkový zážitok a vyhrajte zájazd s CK FIFO v sezóne 2023 podľa vlastného výberu v hodnote 500 €. Súťaž trvá až do 15.10. Viac info tu: FIFO Video súťažZažite aj vy dni plné pohody s CK FIFO

Dovolenka to je vzácny čas strávený s tými, ktorých máme najradšej.

 

 

Dni plné objavovaniaDni plné objavovania
Dni plné zábavy s priateľmiDni plné zábavy s priateľmi
Dni plné radostiDni plné radosti
Dni plné dobrodružstvaDni plné dobrodružstva
Dni plné pohody pre každéhoDni plné pohody pre každého
Dni plné inšpirácieDni plné inšpirácie
Dni s rodinouDni s rodinou
Dni plné snívaniaDni plné snívania
Dni plné magických západov slnkaDni plné magických západov slnka
Top