Úvod  >  Akcie 2021

LAST MINUTE 2021 - KONEČNE LETO PRI MORI

KONEČNE LETO PRI MORI!
Vezmite rodinu priateľov na dovolenku a užite si dni plné skutočnej pohody na slnkom zaliatych plážach v najkrajších letných destináciách Stredozemného či Jadranského mora.
Vyberte si z našej ponuky LAST MINUTE zájazdov letecky, autobusom alebo individuálnou dopravou s výhodnými LAST MINUTE zľavami až do 45%. Na vybrané zájazdy predlžujeme aj atraktívnu akciu DIEŤA ÚPLNE ZDARMA.

Využite aktuálny balík mimoriadnych výhod DOVOLENKA v POHODE:

  • Záloha - poukaz Oznámenie o náhradnom zájazde alebo max. 50 € na osobu
  • Doplatok len 30 dní pred nástupom na zájazd
  • Bezplatné storno až do 29 dní pred nástupom na zájazd

Ak ste v sezóne 2020 obdržali od CK FIFO Oznámenie o náhradnom zájazde (ONZ), teraz je najlepší čas uplatniť si ho. Zájazdy, na ktoré je možné využiť poukaz sú na našom webe značené zeleným bingom "Využi poukaz". Pri rezervácii je potrebné uhradiť cestovné poistenie.
Podmienky sú platné na zájazdy rezervované v termíne od 01.05.2021.

Informácie pre držiteľa poukazu Oznámenie o náhradnom zájazde (ONZ)

Ako si uplatniť poukaz Oznámenie o náhradnom zájazde:

Držitelia poukazu Oznámenie o náhradnom zájazde si môžu poukaz uplatniť na pobočkách CK FIFO alebo u autorizovaných predajcov ako zálohu za zájazd. Držiteľ poukazu ONZ môže poukaz postúpiť aj inej osobe. V tom prípade je nutné pri rezervácii zájazdu priložiť aj Oznámenie o postúpení zájazdu inej osobe overené na matrike. Tlačivo je na vyžiadanie.
Pri uplatnení storna - v prípade odstúpenia od zmluvy sa časť platby, ktorá je krytá "poukazom", znížená o prípadný stornopoplatok (odstupné), vráti cestujúcemu vo forme pôvodného poukazu v aktuálnej výške. Následne je možné uplatniť si poukaz v sezóne 2021, resp. bude vyplatený do 14.9.2021. Ak je zájazd zrušený zo strany CK FIFO, klient neplatí storno a dostane späť hodnotu vo forme v akej ju CK FIFO prijala. 

Podmienky uplatnenia poukazu a stornopodmienky sú uvedené aj vo Všeobecnozmluvných podmienkach.

LAST MINUTE - Výhody pre držiteľa Oznámenia o náhradnom zájazde (ONZ)

Ak ste držiteľom poukazu ONZ môžete využiť využite špeciálne akcie určené len pre Vás.
Rezervujte si dovolenku v pohode:

Bez zálohy - pri rezervácii neplatíte žiadnu zálohu, Vašou zálohou je poukaz. Pri rezervácii je potrebné uhradiť iba cestovné poistenie.
Bez stornopoplatku - storno na zájazdy rezervované v LAST MINUTE období od 01.05. do 30 dní pred nástupom je na zájazd  ZDARMA. 
Neskorší doplatok - celú sumu za zájazd doplatíte len 30 dní pred nástupom. 
Podmienky uplatnenia poukazu a stornopodmienky sú uvedené aj vo Všeobecných zmluvných podmienkach.

Výhody pre klientov CK FIFO

Všetkým klientom, ktorí nespadajú do skupiny ONZ ani VK ponúkame tiež výhodne podmienky pri rezervácii dovolenky do 30.04.:
Nízka záloha - zájazd si môžete rezervovať so zálohou iba 50 EUR na osobu.
Nízky stornopoplatok - ak sa rozhodnete zájazd zrušiť, uhradíte stornopoplatok len 50 EUR/osoba pri stornovaní dovolenky do 30 dní pred nástupom.
Neskorší doplatok - zájazd do plnej sumy môžete doplatiť len 30 dní pred nástupom. Pri rezervácii je potrebné uhradiť aj cestovné poistenie.

DIEŤA ÚPLNE ZDARMA

Pri akcii „DIEŤA ÚPLNE ZDARMA“ majú osoby na základnom lôžku ZÁROVEŇ nárok aj na aktuálnu LAST MINUTE ZĽAVU.

Letecká doprava

Ubytovanie strava a tiež letenka pre prvé dieťa na prístelke do 15 rokov vo vybraných ubytovacích zariadeniach je ZDARMA. Dieťa platí len servisné poplatky a palivový príplatok. Vo vybraných termínoch a ubytovacích zariadeniach môže byť akcia "DIEŤA ÚPLNE ZDARMA" nahradená akciou:
DIEŤA ZDARMA - dieťa platí len akciovú cenu letenky, stravu a ubytovanie má zdarma.

Autobusová doprava
Ubytovanie, stravovanie a dokonca aj doprava pre prvé dieťa do 15 rokov na prístelke vo vybraných ubytovacích zariadeniach ZDARMA. Dieťa platí len za nástupné miesto prípadne miestenku. Vek dieťaťa sa určuje podľa príslušného ubytovacieho zariadenia.

Akcia platí na vybrané ubytovacie zariadenia a vybrané termíny. Akciu je možné predčasne zrušiť.

Zľavy a bonusy neplatia celoplošne. Môžu sa uplatňovať na vybrané produkty a vybrané termíny a akcia sa môže ukončiť aj predčasne. Na zájazdy uvedené na internetovej stránke www.fifo.sk sa uplatňujú tzv. „aktuálne ceny dňa“.

Pri rezervácii zájazdu bez cestovného poistenia prostredníctvom CK FIFO sa aktuálne platná zľava na zájazd zníži o 2%.

Letecká doprava

Ubytovanie, stravovanie a tiež letenka pre prvé dieťa na prístelke až do 15 rokov vo vybraných zariadeniach ZDARMA. Dieťa platí len servisné poplatky a palivový príplatok. Vek dieťaťa sa určuje podľa príslušného ubytovacieho zariadenia.

INFANT - v leteckých zájazdoch platí jednotná cena 59,- € vrátane servisných poplatkov.

Servisné poplatky

KrajinaCena
Turecko, Mallorca, Kréta, Rhodos, Thassos (vrátane trajektu) 209 €
Albánsko, Bulharsko 195 €

Detská cena letenky

KrajinaCena
Albánsko 159 €
Bulharsko 169 €
Turecko, Španielsko, Taliansko, Grécko 179 €

Doprava a kúpeľný poplatok Chorvátsko

Autobusová doprava

Ubytovanie, stravovanie a dokonca aj doprava je pre prvé dieťa na prístelke až do 15 rokov vo vybraných zariadeniach ZDARMA. Dieťa platí len príplatok za nástupné miesto, prípadne za miestenku. Vek dieťaťa sa určuje podľa príslušného ubytovacieho zariadenia.

 

Príplatky za autobusovú dopravuCena
Autobusová doprava 115 €

Nástupné miesta na Slovensku:
Košice, Prešov, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Martin, Žilina, Považská Bystrica, Trenčín, Nitra, Piešťany, Trnava, Bratislava


Kúpeľný poplatok 

OsobaCena

 od 18 rokov

16 €

od 12 do 17,99 rokov

 8 €

do 11,99 rokov

 0 €

Prajeme Vám pohodové vyberanie Vašej letnej dovolenky :)

Top