CK FIFO CK FIFO
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Rozšírené vyhľadávanie
Úvod  >  Slovensko  >  Slovensko  >  Trenčianske Teplice  >  Hotel Flóra*** - Trenčianske Teplice

Hotel Flóra*** - Trenčianske Teplice

Wellness a liečebný hotel Flóra*** má atraktívnu polohu. Nachádza sa v centre kúpeľného a kultúrneho diania mesta, vedľa kúpeľného parku a Kúpeľnej dvorany. Od termálnych bazénov je vzdialený 300 m, od železničnej stanice 400 m, od autobusovej stanice 600 m. Hotel na požiadanie zabezpečuje pre svojich hostí transfer.

127/Cenník

Cena za osobu a pobytSezónaMimosezóna
Víkendový pobyt ( 2 noci)
159159
Víkendový pobyt (3 noci)242242
Wellness víkend (2 noci)146146
Wellness víkend (3 noci)219219
Pobyt pre seniorov (5 nocí)377332
Ozdravovací pobyt (5 nocí)419374
Pobyt pre boľavý chrbát (5 nocí)450405
Intenzívny minirelax (pobyt na 2 noci)176176
Intenzívny minirelax ( pobyt na 3 noci)249249
Antistresový pobyt (5 nocí)442397
Pobyt pre dieťa na prístelke od 3 do 12 rokov (2 noci)7474
Pobyt pre dieťa na prístelke od 3 do 12 rokov (3 noci)111111
Pobyt pre dieťa na prístelke od 3 do 12 rokov (5 nocí)215185

Mimosezóna: 2.1.2023 30.4.2023, 1.10 - 17.12.2023

Sezóna: 30.4.2023 - 1.10.2023

Cena zahŕňa:

 • služby podľa pobytu

Povinné príplatky:

 • kúpeľný poplatok 1,80 €/osoba/deň (platí sa na mieste),
 • administratívny poplatok kúpeľov 0,40 €/osoba/noc (platí sa na mieste).

Zľavy:

 • dieťa na pevnom lôžku za príplatok 86 €/2 noci, 129 €/3 noci, 210 €/5 noci v mimosezóne, 240€/5 nocí v sezóne,
 • dieťa do 3 rokov bez nároku na služby zdarma,
 • detská postieľka na vyžiadanie.

Nepovinné príplatky:

 • obed (polievka, hlavné jedlo, šalát) 10 €/osoba od 12 r./deň, 7 €/dieťa od 3 do 12 r./deň,
 • jednolôžková izba za príplatok 10 €/osoba/noc,
 • dvojlôžková izba obsadená jednou osobou +15 €/osoba/noc,
 • dvojlôžková izba KOMFORT (nadštandardné rozmery, chladnička) +20 €/izba/noc,
 • dvojlôžkový apartmán malý (oddelené lôžka) +20 €/apt./noc,
 • dvojlôžkový apartmán veľký +30 €/apt./noc,
 • parkovanie 1-2 noci 3 €/noc, 3 a viac nocí 1,50 €/noc,
 • chladnička 3 €/noc,

Zviera:

 • povolené, 10 €/noc

Zmena cien vyhradená.

Popis pobytov

Víkendový pobyt (2,3 noci): 2-3x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s polpenziou, 1x klasická masáž čiastočná (20 min.). Bonusy: pohár sektu na privítanie, župan, WiFi, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, denný vstup do saunového sveta (saunový svet so soľnou, parnou saunou, bylinkovou inháláciou, fínskou saunou, tepidárium  a vodnou cestou), voľný vstup do fitness, indoor aktivity: stolný tenis, futbal... Pri pobyte na 3 noci rašelinový zábal v cene pobytu.

Wellness víkend pobyt (2,3 noci): 2-3x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s polpenziou. Bonusy: pohár sektu na privítanie, župan, WiFi, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, denný vstup do saunového sveta (saunový svet so soľnou, parnou saunou, bylinkovou inháláciou, fínskou saunou, tepidárium  a vodnou cestou), voľný vstup do fitness.

Pobyt pre seniorov (5 nocí - nástup nedeľa): 5x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s polpenziou, orientačné lekárske vyšetrenie/konzultácia s fyzioterapeutom, 2 x klasická masáž čiastočná (20 min.), 2x rašelinový zábal (20 min.).  Bonusy: pohár sektu na privítanie, denne popoloudnie pri dezerte a šálke kávy(okrem dňa nástupu a odchodu), župan, WiFi, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, voľný vstup do fitness, zvýhodnená cena na vstup do saunového sveta 7 €/ 2 hodiny. Možnosť predĺženia pobytu (ubytovanie, polpenzia, wellness) v mimosezóne (55 €/os./noc) alebo v hlavnej sezóne (64 €/os./noc).

Ozdravovací pobyt (5 nocí - nástup nedeľa): 5x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s polpenziou, orientačné lekárske vyšetrenie/konzultácia s fyzioterapeutom, 1x klasická masáž čiastočná (20 min.), 1x podvodná masáž (20 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x Dorn metóda Breuss masáž (20 min.), 1x reflexná masáž chodidiel (20 min.),2x interferenčné prúdy (10 min.) alebo ultrazvuk (5 min.). Bonusy: pohár sektu na privítanie, župan, WiFi, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, denný vstup do saunového sveta (saunový svet so soľnou, parnou saunou, bylinkovou inháláciou, fínskou saunou, tepidárium  a vodnou cestou), voľný vstup do fitness. Možnosť predĺženia pobytu (ubytovanie, polpenzia, wellness) v mimosezóne (58 €/os./noc) alebo v hlavnej sezóne (67 €/os./noc).

Pobyt na boľavý chrbát (5 nocí - nástup nedeľa): 5x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s polpenziou, orientačné lekárske vyšetrenie/konzultácia s fyzioterapeutom, 1x mobilizačné techniky na uvoľnenie krku a šije (20 min.), 1x Dorn metóda Breuss masáž (20 min.), 2x rašelinový zábal (20 min.), 1x marocký sen, 1x interferenčné prúdy (10 min.) alebo ultrazvuk (5 min.), 1x reflexná masáž chodidiel (20 min.), 1x kineziterapia - liečebný telocvik (20 min.). Bonusy: pohár sektu na privítanie, župan, WiFi, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, denný vstup do saunového sveta (saunový svet so soľnou, parnou saunou, bylinkovou inháláciou, fínskou saunou, tepidárium  a vodnou cestou), voľný vstup do fitness. Možnosť predĺženia pobytu (ubytovanie, polpenzia, wellness) v mimosezóne (58 €/os./noc) alebo v hlavnej sezóne (67 €/os./noc).

Intenzívny minirelax: 2-3x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s polpenziou, 1x klasická masáž celková (40 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.). Bonusy: pohár sektu na privítanie, župan, WiFi, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, denný vstup do saunového sveta (saunový svet so soľnou, parnou saunou, bylinkovou inháláciou, fínskou saunou, tepidárium  a vodnou cestou), voľný vstup do fitness, indoor aktivity: stolný tenis, futbal...

Antistresový pobyt (5 nocí): 5x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s polpenziou, orientačné lekárske vyšetrenie/konzultácia s fyzioterapeutom, 1x masáž lávovými kameňmi (60 min.), 1x marocký sen - exkluzívna masáž argánovým olejom (40 min.), 1x reflexná masáž chodidiel (20 min.), 1x masáž aroma voskom (20 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x minerálny bahenný zábal Ahava (20 min.), Bonusy: pohár sektu na privítanie, župan, WiFi, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, 5x vstup do saunového sveta (saunový svet so soľnou, parnou saunou, bylinkovou inháláciou, fínskou saunou, tepidárium  a vodnou cestou), voľný vstup do fitness. Možnosť predĺženia pobytu (ubytovanie, polpenzia, wellness) v mimosezóne (58 €/os./noc) alebo v hlavnej sezóne (67 €/os./noc).

Pobyty pre deti:  ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s polpenziou, na privítanie nealko nápoj, župan, voľný vstup do bazénového komplexu, denný vstup do saunového sveta v sprievode dospelej osoby, indoor aktivity: stolný tenis, stolný futbal... Pobyt je možné absolvovať v sprievode aspoň 1 dospelej osoby, liečebné procedúry je možné poskytnúť len osobám od 18 rokov.

Všeobecné informácie

Ubytovanie: 1- a 2-lôžkové izby ŠTANDARD s možnosťou prístelky, TV/SAT, rádio, telefón, bezplatné WiFi, trezor, sprcha/vaňa, WC, osušky, župan počas celého pobytu. Dvojlôžkové izby sú k dispozícii buď s manželskou posteľou alebo s dvoma fixne oddelenými posteľami. Prevažná časť izieb má balkón s krásnym výhľadom do prírody.

 

Stravovanie: raňajky a večere podávané formou bufetu

Vybavenie:

 • klimatizovaná reštaurácia Flóra
 • kaviareň Festival s terasou,
 • atraktívne a moderne zariadené Wellness centrum, ktoré pozostáva z bazénového  komplexu  s relaxačno - plaveckým bazénom a nerezovým sedacím bazénom s vodnými atrakciami, zo saunového sveta, so soľnou parnou saunou, bylinkovou inhaláciou, fínskou saunou, tepidáriom a vodnou cestou a z fitness centra.
 • Priamo v budove je bohatá ponuka liečebných procedúr - klasické aj špeciálne masáže - ayurvéda, shiatsu, havajská masáž, masáž čokoládovým olejom, zábaly, oxygenoterapia, magnetoterapia, plynové injekcie a ďalšie procedúry.

Doplnkové služby:

 • požičovňa bicyklov,
 • biliard
 • stolný futbal,
 • 2 detské kútiky (z toho 1 na letnej terase).

Fotogaléria

Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - hotel
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - dvojlôžková izba
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - dvojlôžková izba
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - dvojlôžková izba
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - dvojlôžková izba
Trenčianske Teplice - Hotel Flora - dvojlôžková izba Komfort
Trenčianske Teplice - Hotel Flora - dvojlôžková izba Komfort
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - jednolôžková izba
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - jednolôžková izba
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - malý apartmán
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - malý apartmán
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - rodinný apartmán
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - rodinný apartmán
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - veľký apartmán
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - veľký apartmán
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - bar
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - reštaurácia
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - reštaurácia
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - terasa
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - bazén
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - bazén
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - welness
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - wellness
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - wellness
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - detský kútik
Trenčianske Teplice - Hotel Flóra - jazero
Trenčianske Teplice - mesto

Mapa

Top