Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Rozšírené vyhľadávanie
Úvod  >  Slovensko  >  Slovensko  >  Patince  >  Wellness Hotel Patince**** - Patince

Wellness Hotel Patince**** - Patince

Rekreačný areál v Patinciach, vzdialený 15 km od Komárna a 35 km od Štúrova, je vyhľadávaným miestom letnej dovolenky vďaka komplexnému vybaveniu, priaznivým klimatickým podmienkam, termálnym prameňom a príjemnému tichému prostrediu. Areál sa nachádza v oblasti najdlhšieho slnečného svitu a najvyšších teplôt nameraných na území našej republiky. Súčasťou areálu vybudovaného v okolí termálneho prameňa s teplotou 29 °C je kúpalisko s termálnymi bazénmi. Liečivá voda priaznivo vplýva na pohybové ústrojenstvo a jeho choroby. V okolí je veľa možností na aktívny oddych aj poznávanie kultúrnych pamiatok (napr. Námestie Európy v Komárne, Ostrihomská bazilika...).

Wellness hotel Patince **** leží priamo v rekreačnom areáli termálneho kúpaliska, 2 km od obce Patince.V hoteli sa nachádza jeden z najväčších zážitkových krytých bazénov na Slovensku vrátane detského a kľudového bazéna.

Fotogaléria

Patince - Wellness Hotel Patince - exteriér
Patince - Wellness Hotel Patince - exteriér
Patince - Wellness Hotel Patince - exteriér
Patince - Wellness Hotel Patince - exteriér
Patince - Wellness Hotel Patince - izba
Patince - Wellness Hotel Patince - izba
Patince - Wellness Hotel Patince - bazén
Patince - Wellness Hotel Patince - bazén
Patince - Wellness Hotel Patince - vonkajšia terasa
Patince - Wellness Hotel Patince - vonkajšia terasa
Patince - Wellness Hotel Patince - prístav
Patince - Wellness Hotel Patince - prístav

Silvestrovský pobyt od 349 €/osoba/3 noci s polpenziou (pobyt je možný predĺžiť na max 6 nocí)

Wellness senior pobyt od 109€/osoba/2 noci s polpenziou

131/Cenník

Cena za osobu/pobyt
dosp. osobadosp. osoba na prístelke/dieťa 6-12 r. na pevnom lôžkuprístelka dieťa
6-12 rokov
prístelka dieťa do 6 r.
Wellness víkend (2 noci)
1491095540
Wellness Aqua pobyt (3 noci)
1791306950
Wellness Romance pobyt (2 noci)
180---
Wellness Senior (2 noci)
109754935
Silvestrovský pobyt34924914969

Sezóna: 07.01.2020 - 23.12.2020 (okrem termínov 29.3.-5.4.2020, 9.4.-14.4.2020, 5.6.-7.6.2020, 1.7.-1.9.2020, 18.10.-22.10.2020, 29.10.-1.11.2020, 4.12.-6.12.2020)

Poznámka: v období 15.10.2020 do odvolanie bude Wellness Hotel Patince zatvorený.

Cena zahŕňa: 

  • 1x ubytovanie v izbe ŠTANDARD s raňajkami,
  • neobmedzený vstup do wellness centra (bazény, saunový svet, fitness),
  • WIFI pripojenie
  • parkovisko,
  • aqua aerobic vo vyhradených dňoch zadarmo alebo služby podľa pobytu

  Povinné príplatky:

  • miestny poplatok 0,82 €/osoba/noc (platí sa na mieste pobytu).

  Nepovinné príplatky:

  • príplatok za 1-lôžkovú izbu 29 €/osoba/noc,
  • detská postieľka na vyžiadanie 10 €/noc,
  • izby vyššieho štandardu (Superior, Deluxe, Family izba, Apartmány) na vyžiadanie v CK,
  • cestovné poistenie 1 €/os./deň (os. do 15 r. 0,50 €/deň).

  Zľavy:

  • dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko zdarma,
  • ubytovanie v izbe ECONOMY (bez balkóna) zľava 15€/izba/noc.

  Zmena cien vyhradená.

   

   

  Popis pobytov

  Wellness víkend (2 noci): 2x ubytovanie s polpenziou, uvítací nápoj, wifi pripojenie, neobmedzený vstup do wellness centra (bazénový a saunový svet, fitness), aqua aerobic vo vyhradených dňoch, 1x diagnostika organizmu, 1x termický zábal. 1x nordic walking palice na 1 hod., stolný tenis, voľný vstup do pevnosti v Komárne, parkovanie. BONUS pri pobyte na 3 noci: 1x klasická masáž 20 min.

  Wellness Aqua pobyt (3 noci, nástup NE-ŠTV): 3x ubytovanie s polpenziou, uvítací nápoj, wifi pripojenie, neobmedzený vstup do wellness centra (bazénový a saunový svet, fitness), aqua aerobic vo vyhradených dňoch, 1x diagnostika organizmu, 1x termický zábal, 1x kupón v hodnote 10 EUR na kozmetické ošetrenie francúzskou kozmetikou MARY COHR, voľný vstup do pevnosti v Komárne, 1x nordic walking palice na 1 hod., 1x uvoľňujúci kúpeľ s levanduľou, stolný tenis, parkovanie. ĎALŠIE BONUSY PRI POBYTE OD 4 NOCÍ. Max. počet 7 nocí za zvýhodnené ceny, info v CK.

  Wellness Romance pobyt (2 noci): 2x ubytovanie s polpenziou, romantická večera 1x za pobyt, neobmedzený vstup do wellness centra (bazénový a saunový svet, fitness), aqua aerobic vo vyhradených dňoch, 2x uvítací nápoj, romantická výzdoba na izbe, 1x darček/izba, 1x flaša sektu, 1x luxusný šperk pre dámu, 2x diagnostika organizmu, 2x kúpeľ Kleopatrino čaro, 1x celotelový čokoládový zábal vo dvojici, romantické nočné kúpanie v piatok od 22.00 do 01.00 hod., ranné plávanie v sobotu a nedeľu od 07.00 hod., wifi pripojenie , parkovanie. BONUS: pri pobyte na 3 noci 2x thajská zdravotná masáž hlavy, krku, ramien a chrbta(30 min.)

  • Wellness Senior (2 noci, nástup NE-ŠTV): 2x ubytovanie s polpenziou, neobmedzený vstup do wellness centra (bazénový a saunový svet, fitness), aqua aerobic vo vyhradených dňoch, uvítací nápoj, 1x diagnostika organizmu, 1x termický zábal, 1x kupón á 10 € na kozmetické ošetrenie francúzskou kozmetikou MARY COHR, 1x kupón na zľavu 10% na jednorázový nákup vo wellness shop, 1x kupón na zľavu 20% na fľašu vína v bowling bare, voľný vstup do pevnosti v Komárne, 1x Nordic walking palice (60 min.), stolný tenis vrámci dostupnosti, late check out od 14.00 hod. zdarma vrámci dostupnosti, parkovanie, WiFi. ĎALŠIE BONUSY OD 3 NOCÍ. Max. počet 7 nocí (ľubovoľné dni v týždni) za zvýhodnené ceny, info v CK. Dieťa do 6r. bez nároku na lôžko zdarma.

  • Silvestrovský pobyt (3 noci): 3x ubytovanie s polpenziou v dvojlôžkovej izbe štandard, wifi pripojenie, neobmedzený vstup do wellness centra (bazénový a saunový svet, fitness), aqua aerobic, aqua gym vo vyhradených dňoch, parkovanie.
  SILVESTROVSKÉ BONUSY ZDARMA: 1x WELCOME DRINK / osoba ,  SILVESTROVSKÝ GALAVEČER s atraktívnym programom a tombolou*, NOVOROČNÝ OHŇOSTROJ v areáli hotela, Spoločný Novoročný prípitok, NOVOROČNÝ RAUT s bohatým výberom gurmánskych špecialít, NOVOROČNÉ prekvapenie / izba, detský kútik s animačným programom aj počas Silvestrovského galavečera.
  •    1x KUPÓN na zľavu 10 % na jednorazový nákup vo wellness shope / izba
  •    1x KUPÓN na zľavu 20 % na fľašu vína v Bowling bare (z vínnej karty, okrem rozlievaného vína) / dosp. osoba
  •    1x KUPÓN v hodnote 10 € na kozmetické ošetrenia francúzskou kozmetikou MARY COHR / dosp. osoba
  •    STOLNÝ TENIS (v rámci dostupnosti),  ROMANTICKÉ NOČNÉ KÚPANIE V PIATOK od 22:00 hod. do 01:00 hod.
  •    RANNÉ PLÁVANIE v sobotu a nedeľu od 07:00 hod.
  Možnosť predĺženia na max 6 nocí, info v CK:

  Všeobecné informácie

  Ubytovanie: 1- a 2-lôžkové izby ŠTANDARD s možnosťou prístelky a s balkónom, RODINNÉ IZBY, izby SUPERIOR, DELUXE. Vybavenie: telefón, TV, chladnička s minibarom, klimatizácia, trezor, kúpeľňa, WC. Väčšina izieb s balkónom a pripojením na internet. Izby Economy sú bez balkóna, zľava -15€/izba/noc z ceny izby Štandard.

  Stravovanie: raňajky, večere formou bufetu (pri menšom počte ubytovaných hostí výber zo 4-chodového menu).

  Vybavenie:

  • priestranná reštaurácia s letnou terasou,
  • wellness bar,
  • bowling a lobby bar,
  • 2 bazény,
  • súčasťou veľkého vnútorného relaxačného bazéna sú rôzne vodné atrakcie - masážne vodné delá, vírivka, vodná jaskyňa a masážny vodný hríb,
  • vo wellness centre je možnosť výberu zo širokej ponuky procedúr - klasické relaxačné masáže, thajské masáže, kúpele, zábaly, celotelové kozmetické ošetrenia,
  • saunový svet - fínska sauna, parná sauna, bylinková aromatická sauna, vírivý a Kneippov kúpeľ, aromaterapia a oddychová miestnosť,
  • k vybaveniu areálu patrí ihrisko na minigolf, tenisové kurty, umelé jazero na vodné športy či rybolov,
  • parkovisko pri hoteli je bezplatné.
  Top