Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Rozšírené vyhľadávanie
Úvod  >  Slovensko  >  Slovensko  >  Jasná  >  Chalets Jasná Collection**** - Jasná

Chalets Jasná Collection**** - Jasná

Chalets Jasná Collection **** sú svojou rozmanitou ponukou ideálnou voľbou pre skupiny 4 a viac osôb. Súkromie horského Chaletu a skvelá poloha priamo pri najlepších zjazdovkách na Slovensku v dvoch lokalitách – Jasná Záhradky a Jasná Centrum sa postarajú o dokonalý zážitok z dovolenky. Jasná Nízke Tatry ako najväčšie lyžiarske stredisko s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku navyše ponúka nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu.

V roku 2020 prinášame novinku v podobe Chalet Service. Ponúka všetky služby, ktoré od štvorhviezdičkového hotela očakávate a ešte oveľa viac.

V ponuke Chalet Service si môžete okrem iného vybrať aj:

 • Catering
 • Súkromný kuchár
 • Fondue večer
 • Rezervácia stola + odvoz
 • Zapožičanie lyží počas pobytu
 • Úschovňu lyží a snowboardov priamo v chalete

Vybavenie hotela

Chalety a chaletové apartmány ponúkajú príjemnú horskú atmosféru, pohodlie domova a neopakovateľný výhľad na Chopok a najlepšie zjazdovky na Slovensku, priamo v obľúbenom celoročnom stredisku Jasná. Pri každom Chalete sa nachádza parkovisko a na prízemí nájdete aj lyžiareň. Ten pravý horský oddych nájdete v súkromnom in – house wellnese vybavenom odpočivárňou a saunou. V niektorých chaletoch na vás čaká dokonalý relax vo vonkajšej vírivke, ktorá bude vašim útočiskom po namáhavej turistike aj po kvalitnej lyžovačke.  

Výhody Chalets Jasná Collection****

 • Súkromie a komfort dovolenky na horách v chaletoch**** so službami 4* hotela
 • Rozmanitá ponuka chaletov podľa náročnosti klienta
 • Veľkokapacitné ubytovanie pre viac osôb (rodina, priatelia)
 • Plne vybavený apartmán s vlastnou kuchyňou a obývačkou s krbom priamo pri svahu
 • Chalet service pre maximálne pohodlie a spokojnosť.

Fotogaléria

Jasná - Chalets Jasná Deluxe - exteriér
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - exteriér
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - exteriér
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - exteriér
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - Centrum - apartmán Štandard
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - Centrum - apartmán Štandard
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - Centrum - apartmán Štandard
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - Centrum - apartmán Štandard
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - Záhradky - apartmán Štandard
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - Záhradky - apartmán Štandard
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - Záhradky - apartmán Štandard
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - Záhradky - apartmán Štandard
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - Záhradky - apartmán Deluxe
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - Záhradky - apartmán Deluxe
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - Záhradky - apartmán Deluxe
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - Záhradky - apartmán Deluxe
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - wellness
Jasná - Chalets Jasná Deluxe - wellness

125/Cenník

Hotel používa dynamické ceny. Všetky ceny je potrebné vyžiadať!
Volajte na Call centrum 0908 104 103 (pondelok - piatok 9:00 - 16:00) alebo píšte na slovensko@fifo.sk

Pobyt je možný bez stravy alebo s raňajkami.

Orientačná cena ubytovania v Chalets apartment Centrum v APARTMÁN MODERN od 15.9.2020      od 104€/apartmán obsadený dvomi osobami/noc/
bez stravy
Orientačná cena ubytovania v Chalets apartment Centrum v APARTMÁN MODERN od 15.9.2020      od 139€/apartmán obsadený dvomi osobami/noc/ s raňajkami

ZIMNÁ SEZÓNA od 3.1.2021 - 10.4.2021

Orientačná cena ubytovania v Chalets apartment Centrum v APARTMÁN MODERN od 3.1.2021      od 235€/apartmán obsadený dvomi osobami/noc/ bez stravy
Orientačná cena ubytovania v Chalets apartment Centrum v APARTMÁN MODERN od 3.1.2021      od 299€/apartmán obsadený dvomi osobami/noc/ s raňajkami

 Cena zahŕňa:

 • welcome drink,
 • drevo do krbu,
 • upratovanie a výmena uterákov,
 • chladnička, umývačka, kávovar, krb, TV, DVD, mikrovlnka,
 • bezplatné parkovanie priamo pri chalete,
 • uteráky, župany a papuče pre plné pohodlie,
 • odvoz na večeru v Hoteli Pošta****, Hoteli Grand **** Jasná alebo v Hoteli Tri studničky ****

Povinné príplatky:

 • miestny poplatok 0,90 €/osoba/deň (platí sa na mieste).

Nepovinné príplatky:

 • komplexné cestovné poistenie UNION 1 €/osoba/deň (osoba do 15 r. 0,50 €/deň).

Zviera:

 • na preverenie.

ZMENA CIEN VYHRADENÁ.

Všeobecné informácie

Ubytovanie:

Chalets Jasná Centrum

 • MOUNTAIN CHALET: Viacpodlažné apartmány Mountain Chalet ponúkajú príjemnú horskú atmosféru, pohodlie domova a súkromie priestranného apartmánu priamo v centre najlepšieho celoročného strediska Jasná. Vybavenie: 2 dvojlôžkové spálne na prvom poschodí, 3 kúpeľne (dve kúpeľňe so sprchovacím kútom na prvom poschodí a jedna malá kúpelňa na druhom poschodí), obývacia izba nachádzajúca sa na druhom poschodí, kuchyňa s jedálenským stolom a kompletným vybavením – zahŕňa obedovú zostavu pre 6 ľudí, k dispozícii je mikrovlnka, sporák, umývačka riadu, kávovar, obývačku s krbom, balkón a rozkladací gauč, ktorý môže slúžiť ako prístelka pre 2 dospelé osoby, terasa alebo balkón, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi pripojenie na internet, uteráky, župany a papuče pre dokonalé pohodlie.

Chalets Jasná Záhradky

 • MOUNTAIN MEZONET: Viacpodlažný Mountain Mezonet ponúka príjemnú horskú atmosféru, pohodlie domova a neopakovateľný výhľad na zjazdovku. Vybavenie: dve dvojlôžkové spálne na poschodí, kúpeľňa so sprchovacím kútom, kuchyňa s kompletným vybavením – zabezpečuje obedovú zostavu pre 6 ľudí, k dispozícii je mikrovlnka, sporák, umývačka riadu, kávovar, obývačku s krbom, balkón, rozkladací gauč, ktorý môže slúžiť ako prístelka pre 2 dospelé osoby, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi internet, uteráky, župany a papuče pre plné pohodlie.
 • MOUNTAIN CHALET: Viacpodlažný Mountain Chalet je priestrannejší ako Mountain Meznot a je určený pre tých, ktorí si chcú dopriať ešte viac priestoru. Vybavenie: dve dvojlôžkové spálne na poschodí, 2 kúpeľňe so sprchovacím kútom, kuchyňa s kompletným vybavením – zabezpečuje obedovú zostavu pre 6 ľudí, k dispozícii je mikrovlnka, sporák, umývačka riadu, kávovar, obývačka s krbom, balkón, rozkladací gauč, ktorý môže slúžiť ako prístelka pre 2 dospelé osoby, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi internet, uteráky, župany a papuče pre plné pohodlie.

Chalets Apartment Centrum

 • MOUNTAIN APARTMENT: Jednopodlažný apartmán Mountain situovaný v centre strediska Jasná. Vybavenie: spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, kuchyňa s kompletným vybavením – zabezpečuje obedovú zostavu pre 6 ľudí, k dispozícii je mikrovlnka, sporák, umývačka riadu, kávovar, obývačka s rozkladacím gaučom, priestranná terasa, spoločná lyžiareň na prízemí, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi internet, uteráky, župany a papuče pre plné pohodlie.
 • MODERN APARTMENT: Jednopodlažné Apartmány Modern majú štýlový dizajn a moderne zariadené izby, ktoré poskytujú pohodlie domova a súkromie priestranného apartmánu. Vybavenie: spálňa s manželskou posteľou, extra izba s jedným lôžkom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, kuchyňa s kompletným vybavením – zabezpečuje obedovú zostavu pre 6 ľudí, k dispozícii je mikrovlnka, sporák, umývačka riadu, kávovar, obývačka, terasa, rozkladací gauč, ktorý môže slúžiť ako prístelka pre 1 osobu, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi internet, uteráky, župany a papuče pre plné pohodlie.
 • MOUNTAIN APARTMENT DVOJSPÁĽŇOVÝ: Priestrannejší dvojspálňový apartmán MOUNTAIN. Vybavenie: spálňa s manželskou posteľou a vlastnou kúpeľňou, 1 dvojlôžková spálňu, kúpeľňa so sprchovacím kútom, infrasauna, kuchyňa s kompletným vybavením – zabezpečuje obedovú zostavu pre 6 ľudí, k dispozícii je mikrovlnka, sporák, umývačka riadu, kávovar, obývačka s rozkladacím gaučom, terasa alebo balkón, krb v niektorých apartmánoch, spoločná lyžiareň na prízemí, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi internet, uteráky, župany a papuče pre plné pohodlie.
 • MODERN APARTMENT DVOJSPÁĽŇOVÝ: Jednopodlažné Apartmány Modern majú štýlový dizajn a moderne zariadené izby. Vybavenie: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi oddelenými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, kuchyňa s kompletným vybavením – zabezpečuje obedovú zostavu pre 6 ľudí, k dispozícii je mikrovlnka, sporák, umývačka riadu, kávovar, obývačka s balkónom, rozkladací gauč, ktorý môže slúžiť ako prístelka pre 1 dospelú osobu alebo 2 deti, krb v niektorých apartmánoch, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi internet, uteráky, župany a papuče pre plné pohodlie.

Stravovanie: bez stravy

Vybavenie:

 • recepcia,
 • úschovňa lyží a snowboardov,
 • vínotéka,
 • umývanie automobilov,
 • asistencia recepcie,
 • služby concierge.

 

 

Top