CK FIFO CK FIFO
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Rozšírené vyhľadávanie
Úvod  >  Slovensko  >  Slovensko  >  Bešeňová  >  Hotel Galeria Thermal **** - Bešeňová

Hotel Galeria Thermal**** - Bešeňová

Prvý holistický hotel na Slovensku priamo v areáli Vodného parku Bešeňová sa postará o dokonalý oddych vášho tela, duše i mysle. Privátny prístup k vonkajším bazénom s blahodarnou termálnou vodou, súkromné jacuzzi pre dvoch vo vybraných izbách, ponuku chutného lokálneho občerstvenia v cene ubytovania vo Fresh zóne ako i ďalšie benefity na vás čakajú v Galerii Thermal Bešeňová****.

145/Cenník

Hotel používa dynamické ceny. Všetky ceny je potrebné vyžiadať!
Volajte na Call centrum 0908 104 103 (pondelok - piatok 9:00 - 16:00) alebo píšte na slovensko@fifo.sk

Orientačná cena ubytovania od 10.01.2022 v izbe Thermal  od 76 €/osoba/noc s raňajkami, vstupmi do privátnej Thermal zóny a vodného parku

Orientačná cena ubytovania od 10.01.2022 v izbe Thermal  od 119 €/osoba/noc s polpenziou, vstupmi do privátnej Thermal zóny a vodného parku

Cena zahŕňa:

 • raňajky - podávané v reštaurácii Culinaria
 • večera
 • ubytovanie
 • vstup do privátnej Thermal zóny
 • lobby bar s obsluhou až k Thermal zóne
 • neobmedzené vstupy do vodného parku Bešeňová počas celého pobytu (platí v deň príchodu aj odchodu)
 • benefit k vášmu pobytu – jednorazový vstup do saunového sveta Harmónia (počet vstupov = počet nocí, možnosť využiť v deň príchodu alebo v deň odchodu)
 • wi-fi pripojenie
 • uteráky, osušky, župany, papuče
 • bezplatné parkovanie

Povinné príplatky:

 • miestny poplatok 1,00 €/osoba/deň (platí sa na mieste).

Nepovinné príplatky:

 • ceny izieb vyššieho štandardu na vyžiadanie v CK,
 • komplexné cestovné poistenie 1,30 €/osoba/deň (osoba do 15 r. 0,70 €/deň).

Zľavy:

 • detská postieľka na vyžiadanie.
 • dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko zdarma,

Zviera:

 • nie je povolené.

ZMENA CIEN VYHRADENÁ.

Všeobecné informácie

Ubytovanie

Izba Thermal: izby so zvýšeným stropom a výhľadom na areál, Chopok i okolitú prírodu sú ako stvorené pre váš romantický pobyt či dovolenku s deťmi. Dvojlôžkové izby Thermal majú vlastný balkón a niektoré z izieb ponúkajú aj možnosť prepojenia 2 susediacich izieb. Vybavenie izby: kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a WC, balkón s výhľadom, LCD televízor, trezor, telefón, mini bar, čajový set, sušič na vlasy, župan a papuče, WiFi pripojenie, klimatizácia.

Izba Thermal Exclusive: Dvojlôžkové izby sa nachádzajú na prízemí hotela, vďaka čomu máte k dispozícii vlastnú terasu s priamym prístupom do bazénov s geotermálnou vodou. Rozloha izieb umožňuje umiestnenie až 2 prísteliek. Vybavenie izby: kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatným WC, sušič na vlasy, LCD televízor, trezor, telefón, mini bar, čajový set, WiFi pripojenie, župan a papuče, klimatizácia.

Izba Galeria: dvojlôžkové izby sú umiestnené na druhom a treťom poschodí, čo vám garantuje galériu najkrajších výhľadov! Počas pobytu v izbe Galéria sa jednoducho cez hotel dostanete aj k súkromným bazénom s termálnou vodou, ktorá priaznivo pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo. Vybavenie izby: jacuzzi pre dvoch priamo v izbe s presklenou stenou a nádherným výhľadom, samostatné WC, sušič na vlasy, LCD televízor, trezor, telefón, mini bar, čajový set, župan a papuče, WiFi pripojenie, klimatizácia.

 Vybavenie areálu

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ: vonkajšie bazény s termálnou vodou, vonkajšie bazény s čírou vodou (v prevádzke v letnej sezóne), vnútorné bazény s čírou vodou, zábavno-adrenalínovú zónu - viac ako 1 km šmýkacích dráh, bazén s umelým vlnobitím, detský bazén s vodným hradom a atrakciami. V letnej sezóne sú k dispozícii: potápanie v Diving centre, divoká rieka, atrakčný bazén a iné.

Saunový dom s kapacitou až 100 osôb je jednou z najväčších sáun, kde zažijete tie najlepšie saunové rituály, priestor na ochladzovanie s umelými skalami, vynovené interiérové tepidárium, ktoré pozostáva z lôžkovej a lehátkovej časti, masážne sprchy, ľadopád.

Fotogaléria

Bešeňová - Hotel Galeria Thermal - exteriér
Bešeňová - Hotel Galeria Thermal - exteriér
Bešeňová - Hotel Galeria Thermal - exteriér
Bešeňová - Hotel Galeria Thermal - exteriér
Bešeňová - Hotel Galeria Thermal - izba
Bešeňová - Hotel Galeria Thermal - izba
Bešeňová - Hotel Galeria Thermal - izba
Bešeňová - Hotel Galeria Thermal - izba
Bešeňová - Hotel Galeria Thermal - wellness
Bešeňová - Hotel Galeria Thermal - wellness
Bešeňová - Hotel Galeria Thermal - wellness
Bešeňová - Hotel Galeria Thermal - wellness

Mapa

Top