Úvod  >  Letné dovolenky  >  Villagio Vittoria
Späť na výsledky vyhľadávania


Villagio VittoriaTaliansko - Bibione - Lido del Sole

Stravovanie: Individuálne
Doprava: Individuálna
Možnosti ubytovania:

Apartmán pre 12 osôb

Apartmán pre 6 osôb


Informácie

Popis strediska

Bibione - vďaka svojej 8 km dlhej a veľmi pekne udržiavanej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora je vyhľadávaným miestom pre rodinnú dovolenku s deťmi. Najrušnejšie je centrum Spiaggia s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní, diskoték a ďalších atrakcií ako sú termálne kúpele alebo Lunapark. Rezidenčná štvrť smerom na východ sa označuje ako Lido dei Pini, opačným smerom zasa Lido del Sole, za ktorým vyrástla ešte atraktívna štvrť Pineda, ležiaca na konci pevninského výbežku medzi morom a lagúnou Litoranea Veneta. Bibione ponúka skvelé možností športového vyžitia. Nájdete tu požičovňu bicyklov, skútrov, paragliding, windsurfing či chodníky pre inline korčuľovanie.

Opatrenia "Korona":
  • dodržiavanie väčších rozostupov na recepcii, v zariadeniach spoločného stravovania, v baroch a iných spoločných priestoroch
  • používanie antibakteriálnych prípravkov na ruky pri vstupe do zariadení spoločného stravovania a iných spoločných priestorov (bude k dispozícii)
  • povinnosť nosenia rúška vo vybraných priestoroch vyhradená
  • väčšie vzdialenosti medzi ležadlami na pláži
Info

Malá budova pozostávajúca zo štyroch apartmánov s oplotenou spoločnou záhradou, asi 200 metrov od pláže v pokojnej oblasti Bibione Lido del Sole. Apartmány majú klimatizáciu, TV a kryté parkovisko.

Ubytovanie a vybavenie
Ubytovanie:

Apartmán typ C4 + 2 pre 4-6 osôb
Apartmán na prízemí alebo prvom poschodí: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami a kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Apartmán typ E2 8 + 4 pre 10-12 osôb
Byt je kombinácia dvoch apartmánov - jeden na prízemí a jeden na prvom poschodí prepojený vonkajším schodiskom. Každý apartmán má obývaciu izbu s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňu s manželskou posteľou, spálňu s dvoma samostatnými lôžkami a kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Stravovanie

Individuálna príprava stravy.

Pláž

Dlhá a široká piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora vzdialená od apartmánového domu 200 m. Plážový servis za poplatok.

Šport a zábava

Verejné tenisové ihriská, požičovňa bicyklov a motoriek, jazda na koni, vodné športy na pláži, požičovňa windsurfov a plachetníc. Zábavný park, Lunapark a športové centrum Beverly Hill.

Doprava

Individuálna.

Lokalita


Fotogaléria

Taliansko - Bibione - Spiagga - Villagio Vittoria - Budova
Taliansko - Bibione - Spiagga - Villagio Vittoria - Budova
Taliansko - Bibione - Spiagga - Villagio Vittoria  - Jedáleň
Taliansko - Bibione - Spiagga - Villagio Vittoria - Jedáleň
Taliansko - Bibione - Spiagga - Villagio Vittoria  - Obývacia izba
Taliansko - Bibione - Spiagga - Villagio Vittoria - Obývacia izba
Taliansko - Bibione - Spiagga - Villagio Vittoria  - Dvojlôžková izba s oddelenými lôžkami
Taliansko - Bibione - Spiagga - Villagio Vittoria - Dvojlôžková izba s oddelenými lôžkami
Top