Úvod  >  Letné dovolenky  >  Villa Crepetta
Späť na výsledky vyhľadávania


Villa CrepettaTaliansko - Lignano - Riviera

Stravovanie: Individuálne
Doprava: Individuálna
Možnosti ubytovania:

Apartmán pre 7 osôb

Apartmán pre 8 osôb

Čo klienti najviac oceňujú: Luxusná vila s 5 apartmánmi vo veľmi exkluzívnej oblasti Lignano - Riviera, priamo na plážovej promenáde, pár krokov od termálnych kúpeľov a blízko centra mestskej časti Lignano - Pineta s možnosťou nákupov. Každý apartmán má TV, WI-FI, klimatizáciu a trezor zdarma. Vila má osvetlený súkromný bazén s hydromasážou, ležiaci vo veľkej záhrade so záhradným nábytkom a ležadlami. Parkovacia zóna je v zadnej časti areálu.

Informácie

Popis strediska

Letovisko s bohatou zeleňou, píniovými lesíkmi, golfovým ihriskom, peknými hotelmi a prázdninovými mestečkami v pokojnej zóne. Relax v blízkosti mora ponúka pláž pri rieke Tagliamento. Lignano, prezývané „Benátska Florida“, čaká na všetkých, ktorí snívajú o perfektnej dovolenke.

Opatrenia "Korona":
 • dodržiavanie väčších rozostupov na recepcii, v zariadeniach spoločného stravovania, v baroch a iných spoločných priestoroch
 • používanie antibakteriálnych prípravkov na ruky pri vstupe do zariadení spoločného stravovania a iných spoločných priestorov (bude k dispozícii)
 • povinnosť nosenia rúška vo vybraných priestoroch vyhradená
 • väčšie vzdialenosti medzi ležadlami na pláži a pri bazéne
Info

Luxusná vila s 5 apartmánmi vo veľmi exkluzívnej oblasti Lignano - Riviera, priamo na plážovej promenáde, pár krokov od termálnych kúpeľov a blízko centra mestskej časti Lignano - Pineta s možnosťou nákupov. Každý apartmán má TV, trezor, WIFI zdarma. Vila má osvetlený súkromný bazén s hydromasážou ležiaci vo veľkej záhrade so záhradným nábytkom a ležadlami. Parkovacia zóna je v zadnej časti areálu.

Ubytovanie a vybavenie
Ubytovanie:
 • Apartmán typ C5+2 pre 5-7 osôb: Prvé poschodie: Obývacia miestnosť s rozkladacou dvojlôžkovou pohovkou a s výhľadom na veľkú terasu, bazén a záhradu. Kuchynka je vybavená aj umývačkou riadu. Spálňa s dvojlôžkom a tretím lôžkom, kúpeľňa s vaňou, druhá spálňa je dvojlôžková s kúpelňou so sprchou a práčkou. Apartmán je klimatizovaný a má k dispozícii dve parkovacie miesta.

 • Apartmán typ D6+2 pre 6-8 osôb. Mezonetovo riešené dolné poschodie: Obývacia miestnosť s rozkladacou dvojlôžkovou pohovkou, tri dvojlôžkové spálne s vlastnou sprchou/WC, kuchyňa s umývačkou riadu, veľká terasa s výhľadom na bazén alebo záhradu. Apartmán má klimatizáciu a dve súkromné miesta na parkovanie, k dispozícii je aj práčka.
Stravovanie

Individuálna príprava stravy.

Pláž

Dlhá a široká piesočnatá pláž (20m) s jemným pieskom. Väčšia časť pláží je so servisom, udržiavaná, vybavená sprchami, ležadlami a slnečníkmi za poplatok. Verejná pláž je bez služieb.

Šport a zábava

Paragliding, vodné bicykle, požičovne windsurfingov a motorových člnov, verejné tenisové ihriská, ihriská pre loptové hry, minigolf, požičovňa bicyklov a motoriek, jazda na koni, boccia, 18 jamkové golfové ihrisko.

Doprava

Individuálna.

Výlety
 • Aquapark (Lido di Jesolo) - celodenný výlet s množstvom vodných atrakcií.
 • Gulliverlandia (Lido di Pineta) - zábavný park s akváriom, show s uškatcami, motýlí dom.
 • Benátky - celodenný výlet do mesta na lagúne s typickými kanálmi.
 • Padova - krásne mesto stredovekého rázu s cennými historickými stavbami.
 • Lodný výlet - okružná plavba pozdĺž pobrežia.
 • Portoguaro - typické severotalianske mesto so zachovalým stredovekým centrom.
 • Lunapark (Lido di Jesolo).

 

 

Lokalita


Fotogaléria

vila
Taliansko - Lignano - Riviera - Villa Crepetta
bazén
Taliansko - Lignano - Riviera - Villa Crepetta - bazén
obývačka
Taliansko - Lignano - Riviera - Villa Crepetta - obývacia izba
interiér
Taliansko - Lignano - Riviera - Villa Crepetta - izba
Top