Úvod  >  Letné dovolenky  >  Taliansko  >  Apartmány Tiepolo
Späť na výsledky vyhľadávania


Apartmány TiepoloTaliansko - Bibione - Spiagga

Stravovanie:
Doprava:

Termíny a ceny

Ceny zverejníme už čoskoro.


Informácie

Popis strediska

Bibione - vďaka svojej 8 km dlhej a veľmi pekne udržiavanej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora je vyhľadávaným miestom pre rodinnú dovolenku s deťmi. Najrušnejšie je centrum Spiaggia s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní, diskoték a ďalších atrakcií ako sú termálne kúpele alebo Lunapark. Rezidenčná štvrť smerom na východ sa označuje ako Lido dei Pini, opačným smerom zasa Lido del Sole, za ktorým vyrástla ešte atraktívna štvrť Pineda, ležiaca na konci pevninského výbežku medzi morom a lagúnou Litoranea Veneta. Bibione ponúka skvelé možností športového vyžitia. Nájdete tu požičovňu bicyklov, skútrov, paragliding, windsurfing či chodníky pre inline korčuľovanie.

Opatrenia "Korona":
  • dodržiavanie väčších rozostupov na recepcii, v zariadeniach spoločného stravovania, v baroch a iných spoločných priestoroch
  • používanie antibakteriálnych prípravkov na ruky pri vstupe do zariadení spoločného stravovania a iných spoločných priestorov (bude k dispozícii)
  • povinnosť nosenia rúška vo vybraných priestoroch vyhradená
  • väčšie vzdialenosti medzi ležadlami na pláži
Info

Pekné apartmánové byty majú ideálnu polohu blízko pláže cca 70m a centrum letoviska s množstvom nákupných možností je len pár krokov od apartmánov. Každý apartmán disponuje SAT/TV, klimatizáciou, mikorvlnnou rúrou, WiFi pripojením a parkovacím miestom.

Ubytovanie a vybavenie
Ubytovanie:
  • Apartmán typ B3+2 pre 3-5 osôb: Jedna spálňa s manželskou posteľou a tretím lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón.

  • Apartmán typ C4+2 pre 4-6 osôb: Jedna spálňa s manželskou posteľou, jedna spálňa s dvomi oddelenými posteľami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón.

Národná kategorizácia: -

Stravovanie

Individuálna príprava stravy.

Pláž

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza pred rezidenciou (70m). Plážový servis za poplatok.

Šport a zábava

Letovisko ponúka širokú škálu športových ihrísk (plážový volejbal, futbal, minigolf), detských ihrísk a iných atrakcií, požičovne športových potrieb. Medzi najvyhľadávanejšie športy v tejto oblasti patrí jazda na bicykli, jazda na koni, tenis, golf. Pre milovníkov vodných športov sú pripravené vodné skútre, vodné bicykle, vodné lyže, windsurfing, plachtenie na jachte. Nachádza sa tu Lunapark a športové centrum Beverly Hill.

Doprava

Individuálna.

 

 Lokalita


Fotogaléria

Rezidencia Tiepolo
Taliansko - Bibione - Spiagga - Rezidencia Tiepolo
Rezidencia Tiepolo - spálňa
Taliansko - Bibione - Spiagga - Apartmány Tiepolo - spálňa
Rezidencia Tiepolo - obývacia miestnosť
Taliansko - Bibione - Spiagga - Apartmány Tiepolo -denná miestnosť
Rezidencia Tiepolo - balkón
Taliansko - Bibione - Spiaggia - Apartmány Tiepolo - balkón
Rezidencia Tiepolo - obývacia miestnosť
Taliansko - Bibione - Spiagga - Apartmány Tiepolo - denná miestnosť
Top