Rím

Rím

Cena od:229
Termín: Podľa želania klientiek (celoročne)

FIFO city break bonusBuďte sama sebou!

Rím

Termíny a ceny

Cena obsahuje

 • letenka do Ríma a späť
 • 3x ubytovanie v hoteli *** v centre mesta
 • 3x raňajky
 • lístok na autobus Hop-on Hop-off
 • profesionálny súkromný fotograf na dve hodiny

Cena neobsahuje

 • letiskové a bezpečnostné poplatky 79 Eur
 • cestovné poistenie Union vrátane storna 2,69 Eur/osoba/deň
 • pobytová taxa (platí sa na mieste podľa aktuálnej sadzby)
 • batožina do podpalubia

Príplatky

 • ubytovanie v hoteli**** + 69 Eur/osoba/pobyt

Informácie

Popis

Stáva sa vám, že pri prechádzke mestom, príjemné nič nerobenie znepríjemňoval mužský hlas frflajúc, že nemá signál, za chvíľu ide futbal, nebaví ho pozerať na staré budovy, nemá chuť chodiť po obchodoch a už vôbec si s Vami robiť selfie? Ak áno, je čas na zmenu! Na mysli máme zmenu prostredia v spoločnosti tých, ktorí Vám najviac rozumejú. Vaše kamarátky, priateľky, spolužiačky, kolegyne, susedky, dcéry, tety, mamy aj babky. Vyrazte si do európskych miest, kde vašou primárnou činnosťou môže byť nakupovanie a iné formy zabúdania na bežnú životnú rutinu. Vychutnajte si mestá inak, ako iba typický turista.

Rámcový odporúčaný program

1. deň
Po prílete do Ríma vás transferom dostaneme do hotela v centre mesta. Keď si v pokoji uložíte veci a upravíte sa po dlhom lete, vezmite si svoju obľúbenú kabelku a vyrazte do mesta. V prvý deň Vám zabezpečíme rýchlu prehliadku mestom. Vysoké lodičky nebudú vadiť a klobúk bude znakom štýlu. Nastúpite do autobusu Hop On Hop Off. Ten vám z druhého poschodia predstaví Rím v plnej kráse. Počas prehliadky si zapamätajte, kde sa nachádzali dobre vyzerajúce obchody, kaviarničky a reštaurácie, ešte sa vám môžu zísť. A ak nie, my Vám v cestovných informáciách pripomenieme, na ktoré miesta neradno zabudnúť. K večeru sa môžete vrátiť do hotela, ak by ste mali pocit, že je čas na zmenu oblečenia. A ak nie, vydajte sa ku Koloseu a vychutnajte si jeho krásu vo večerných svetlách.

2. deň
Posilnite sa raňajkami vo vašom hoteli. Ak ste milovníčkou kávy, doprajte si tú pravú v niektorej kaviarni na ulici. Sprievodcu všetkými druhmi kávy od nás dostanete, takže sa určite nestratíte. Dnešný deň si naplánujte podobne ako hrdinka z knihy Jedz, modli sa a miluj. Prejdite sa mestom a objavte jeho zákutia. Začnite na Tiberskom ostrove, ďaleko od ruchu mesta, pokračujte do Židovského geta a úzkymi uličkami sa dostanete k Portico d'Ottavio. Na malý osviežujúci nápoj sa zastavte na námestí Campo de'Fiori a obed si vychutnajte na Piazza Navona alebo pri Pantheone. Nezáleží, či to bude obed v reštaurácii alebo v rýchlom občerstvení. Vy si predsa mesto užívate tak či tak. K poobedňajšej káve si nechajte naservírovať pravé "gelato" u San Crispino Gelato a deň zakončite v typickej Trattorii blízko vášho hotela. A ako by povedali taliani: BASTA! Deň v Ríme trocha inak sa skončil.

3. deň
Dnes je Váš deň! Po raňajkách sa oblečte do najlepšieho a najkrajšieho outfitu, aký ste si z domu priviezli. Do tašky si pribaľte ešte pár kúskov. Dnes Vás čaká profesionálne fotenie s profesionálnym fotografom. Ten Vás zavedie na najznámejšie a najkrajšie miesta "Večného mesta" a zveční vás aj vaše priateľky profesionálnymi zábermi. Až neodmietne a bude stáť za to, pozvite ho na kávu. Dozviete sa čo to o meste zo strany domáceho. Poobede sa presuňte do nákupného centra v meste, alebo na ulicu Via Condotti. Spoznajte pravú taliansku módu a obchody. Nezabudnite, že ste paňou svojho času!

4. deň
Doprajte si raňajky a metrom sa presuňte do Vatikánu. Najmenší štát na svete je nutné vidieť a spoznať. A nesmiete zabudnúť na selfie! Poobede sa presuňte na letisko. Ak ste si až teraz na niekoho spomenuli, blahoželáme vám! Váš výlet sa vydaril. Na znak toho, že ste sa mali dobre, mu kúpte niečo v duty free obchode na letisku.

Nenechajte si ujsť

 • Alternatívy programu pre “Dámska jazda” víkendy
 • Rím - jazda starou električkou so živou kapelou a s pohárom vína v ruke
 • Paríž – plavba po Seine so šampanským a občerstvením alebo Vintage prehliadka mesta alebo večerná prehliadka parížskými klubmi
 • Istanbul – nákupný ošiaľ v meste na hranici dvoch kontinentov
 • Dublin - súkromné fotenie v meste na zelenom ostrove
 • Londýn - večerná 5 hodinová prehliadka londýnskymi klubmi West End bars/clubs, tričko a pero na pamiatku, podľa záujmu „facepainting"

Fotogaléria

Rím
Taliansko - dámska jazda - radosť nakupovať 1
Rím
Taliansko - Rím - Koloseum
Rím
Taliansko - damská jazda
Rím
Taliansko - Rím - hotel v centre mesta
Rím
Taliansko - dámska jazda - radosť nakupovať
Rím
Taliansko - Rím - Vatikán - Výhľad na Rím
Rím
Taliansko - radosť zo slobody
Rím
Taliansko - Rím - Španielske námestie
Rím
Taliansko - Rím - stará ulička
Rím
Taliansko - Rím - výhľad

Top