Futbal

Futbal

Cena od:0
Termín: podľa výberu klienta (celoročne)

FIFO city break bonusPripravíme vám individuálnu programovú ponuku prispôsobenú vašim predstavám!

Futbal

Termíny a ceny

Cena obsahuje

  • cena je závislá od rozsahu objednaných služieb, aktuálnej dostupnosti vstupeniek a ubytovacích kapacít v čase ich rezervácie. Vstupenku je možné zakúpiť iba v rámci balíka služieb. Konečná cena balíka služieb bude potvrdená v Zmluve o obstaraní služieb.

Informácie

Popis

Futbal je fenomén, ktorý prináša radosť a emócie miliónom ľudí na celej planéte. Je to hra, ktorá spája národy a súčasne delí fanúšikov na nezmieriteľné tábory. Dobrý futbal je dar pre divákov. Možnosť pozrieť si dobrý futbal v televízii nevynechá takmer žiadny priaznivec športu. Ponuka je dnes skutočne pestrá: ligové a pohárové súťaže, Liga majstrov, Európska liga UEFA, kvalifikácie na Majstrovstvá sveta alebo Európy. Každá z nich poskytuje zápasy, ktoré sú na druhý deň predmetom vášnivých diskusií, mediálnych komentárov alebo odborných analýz. Ale … Skutočný zážitok z futbalu je korunovaný až príležitosťou byť osobne na špičkovom zápase a vidieť „to celé“ na vlastné oči. Tu už sa nejedná len o samotnú hru v trvaní 90 alebo 120 minút. Tá sa stáva „iba“ šľahačkou na torte. Korpusom je celá mozaika fantastických dojmov z prostredia a udalostí vnímaných „okolo“ samotného zápasu.

Rámcový odporúčaný program

Pozývame vás na špičkový futbal!

Bohatú nádielku dobrého futbalu dnes dostávajú týždeň čo týždeň predovšetkým státisíce „football fans“ na štadiónoch Premier League v jeho anglickej kolíske, megahviezdy ponúka španielska La Liga, počtom divákov dominuje nemecká bundesliga, tradičnými veľkoklubmi sa úspešne prezentujú francúzska Ligue 1 či talianska Serie A.
Cestu za nezabudnuteľným zážitkom radi sprostredkujeme aj pre vás. Pripravíme vám individuálnu programovú ponuku prispôsobenú vašim predstavám. Zarezervujeme lístky na zápas vášho obľúbeného klubu, zabezpečíme ubytovanie, poradíme pri zostavení pobytového programu.

Podľa vášho želania sme pripravení zaistiť pre vás aj dopravu, transfery, prípadne sprievodcu.
Návšteva futbalových stretnutí v Londýne, Manchestri, Liverpoole, Barcelone či Madride môže byť atraktívnou formou motivácie pre vašich obchodných partnerov, odmeny pre vašich predajcov alebo topmanažérov.
Rovnako v privátnej sfére skvelým darčekom pre jubilujúceho manžela, futbalom nadšeného syna, brata alebo priateľa. V programovej kombinácii s prehliadkou svetových metropol, kultúrnymi a nákupnými lákadlami upúta jedinečná kulisa futbalového stánku určite aj dámy.

Nenechajte si ujsť

  • Darujte si zážitok vidieť a počuť live!
  • elektrizujúca atmosféra vždy zaplneného Stamford Bridge, Old Trafford, či legendárneho Anfield Road
  • zimomriavky pri chorálovom speve klubovej hymny „You’ll Never Walk Alone“
  • neuveriteľne jednotné prejavy údivu a gestikulácie desaťtisícov okolo Vás pri nepremenenej šanci
  • absolútne dokonalá organizácia odchodu a presun fanúšikov po skončení zápasu
  • prehliadka štadióna a múzea so slávnymi trofejami
  • vstup do hráčskych kabín deň po zápase
  • suvenírmi priťahujúci megastore, ktorý sa nedá obísť

Fotogaléria

Futbal

Top