Barcelona

Barcelona

Cena od:119
Termín: Podľa želania klienta (celoročne)

FIFO city break bonusUmenie cestovať aj za málo peňazí.

Barcelona

Termíny a ceny

Cena obsahuje

  • letenka do Barcelony a späť
  • 3x ubytovanie v hosteli v centre mesta

Cena neobsahuje

  • letiskové a bezpečnostné poplatky 79 €
  • cestovné poistenie Union vrátane storna 2,69 Eur/osoba/deň

Informácie

Popis

Máte chuť cestovať no váš budget vám to nedovoľuje? K tomu, aby ste spoznali mesto, nepotrebujete hotel vyššej kategórie. Ste človek, ktorý má rád spoločnosť a vyhovuje mu ubytovanie s ľuďmi z iných krajín? Potom sú pobyty pre nenáročných to pravé pre vás. Potrebujete len dostatok času a mesto, ktoré plánujete spoznať. Máte pocit, že je to jednoduché? Je! Pretože, ako povedal jeden významný človek: „Jednoduchosť je nekonečná dokonalosť a dokonalosť je nekonečná jednoduchosť". A my dodávame: s nekonečnými možnosťami.

Rámcový odporúčaný program

1. deň
Po prílete do Barcelony, mesta nazvaného ako "Budget Friendly City", vás podrobným itinerárom dostaneme miestnou dopravou do hotela v centre mesta. Keďže cestujete iba s batohom, nepotrebujete sa vybaľovať, stačí si prebrať kľúče od izby a objavovanie mesta môže začať. Navrhujeme v prvý deň previezť sa Hop On Hop Off autobusom po meste. Urobíte si rýchlu a nenamáhavú prehliadku mesta a vďaka nej spoznáte jeho skvosty a zákutia. 

2. deň
Vychutnajte si raňajky, pretože na druhý deň vám pripravíme niekoľko možnosti ako spoznať Barcelonu, jej kultúru a pamiatky, tak, aby Vás to nestalo ani cent. Objavíte mesto, kde more, história a typické dláždené ulice zanechajú nezabudnuteľný zážitok z mesta Krištofa Kolombusa. Nesmieme zabudnúť ani na typické jedlo a pitie ako lahodné tapas, paella, sangria a skvelé vína. Tie spoznáte na najrušnejších miestách "ciudad".

3. deň
Po raňajkách sa vydajte na prechádzku mestom po pobreží. Predtým si kúpte malý obed v obchode alebo v rýchlom občerstvení a vychutnajte si ho na pláži. Kedy posledný krát ste mali takúto možnosť? Barcelona to nie je len Rambla alebo Gaudí, to je aj množstvo múzeí. Spoznajte katalánsku a španielsku kultúru cez diela umelcov. A ak to nie je to pravé orechové, môžeme vám zabezpečiť bezplatný hodinový intenzívny kurz španielskeho jazyka. Stačí si priať.

4.deň
Po raňajkách zamierte, aj so svojim batohom, na ulicu Carrer Riera Baixa, skvelé miesto, kde nájdete za slušné ceny, slušné suveníry. Potom Vás čaká už iba odlet domov.

Nenechajte si ujsť

  • Alternatívy programu pre “Low Budget” víkendy
  • Rím
  • Londýn
  • Paríž
  • Amsterdam

Fotogaléria

Barcelona
Španielsko - Barcelona - kufor
Barcelona
Španielsko - Barcelona - Gotická štvrť
Barcelona
Španielsko - Barcelona - Prístav
Barcelona
Španielsko - Barcelona - Kolombov stĺp
Barcelona
Španielsko - Barcelona - Park Guell

Top