Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Rozšírené vyhľadávanie
Úvod  >  Slovensko  >  Česko  >  Lednice  >  Spa Resort Lednice**** - Lednice

Spa Resort Lednice **** - Lednice

Malebné mestečko Lednice je atraktívnou oblasťou južnej Moravy, ležiace v tesnej blízkosti Lednicko-valtického areálu. Lednicko-valtický areál bol po stáročia formovaný a vytváraný nielen prírodou, ale najmä šľachtickou rodinou Liechtenstein. Od roku 1996 je zapísaný na Zozname svetového prírodného a kultúrneho bohatstva UNESCO. Nie nadarmo sa mu aj hovorí "Záhrada Európy". Nájdeme tu honosné zámky, zelené parky pretkané meandrami rieky Dyje, citlivo vysadené záhony farebných kvetín, trblietajúce sa hladiny rybníkov, voňavé lúky a množstvo menších architektonických skvostov - orientálny Minaret, romantickú zrúcaninu Janův hrad, Lovecký zámoček, Dianin Chrám, Tri Grácie, Kolonádu na Rajstne. Upravená kultivovaná krajina siaha za hranice Moravy, až do rakúskeho Wilfersdorfu, kde sa nachádza sídelný zámok slávneho a bohatého rodu Liechtenstein. Lednicko-valtický areál s množstvom značených turistických trás, ktoré je možné prejsť pešo alebo na bicykli, je atraktívna lokalita pre milovníkov aktívneho odpočinku. Takzvané Lichtenštajnské cesty, ktoré Vás zavedú ku všetkému krásnemu, čo tu po sebe kniežacia rodina zanechala, merajú spolu viac ako 90 km.

Hotel Spa Resort Lednice **** je umiestnený priamo pri kúpeľnej kolonáde. Hotel pozostáva z troch samostatných, vzájomne prepojených pavilónov a wellness centra s bazénom. Dva ubytovacie pavilóny sú orientované do vnútorného záhradného átria. V treťom pavilóne sa nachádza recepcia, reštaurácia so zimnou záhradou, konferenčná miestnosť, balneo procedúry, vyhliadková terasa.

Fotogaléria

Spa Resort Lednice**** - exteriér
Spa Resort Lednice**** - dvojlôžková izba
Spa Resort Lednice**** - bazén
Spa Resort Lednice**** - wellness
Spa Resort Lednice**** - wellness
Spa Resort Lednice**** - wellness
Spa Resort Lednice**** - kúpelňa
Spa Resort Lednice**** - wellness
Spa Resort Lednice**** - wellness
Spa Resort Lednice**** - procedúry
Spa Resort Lednice**** - wellness
Spa Resort Lednice**** - zámok
Spa Resort Lednice**** - zámok
Spa Resort Lednice**** - reštaurácia
Spa Resort Lednice**** - ukážka jedál
Spa Resort Lednice**** - reštaurácia

Pobyt TRI DNI PRE ZDRAVIE od 156€/osoba/2 noci

207/Cenník

Cena pobyt/osobaTri dni pre zdravie (2noci)Gurmánsky víkend s vínom (2 noci)Leto s rodinou v kúpeľoch (3 nocí)Cyklistický pobyt s regeneráciou (6 nocí)Seniorský pobyt (5 nocí)

1/1 izba
1/2 izba
1/1 izba
1/2 izba
1/1 izba
1/2 izba
1/1 izba
1/2 izba
    1/1 izba    1/2 izba
Sezóna I
188156200168----      370      320
Sezóna II
208176204172264216440380      394      344
Sezóna III
232200224192296248480420      450      400

Sezóna I: 03.01.2021 - 05.03.2021 , 28.11.2021 - 19.12.2021

Sezóna II: 05.03.2021 - 30.04.2021,  31.10.2021 - 28.11.2021

Sezóna III: 30.04.2021 - 31.10.2021

  Cena zahŕňa:

  • služby zahrnuté v pobytovom balíčku.

  Povinné príplatky:

  • miestny poplatok 21,- Kč/osoba/noc (platí sa na mieste pobytu).
  • pri pobyte ,,Leto s rodinou v kúpeľoch,, pri dvoch plne platiacich osobách prvé dieťa do 12 rokov zdarma, druhé dieťa do 12 rokov hradí 100€/pobyt (ubytovanie, polpenzia, adventure golf, kolobežky).

  Nepovinné príplatky:

  • cestovné poistenie vrátane storna 2,99 €/osoba/deň alebo cestovné poistenie Pandemic 4 €/osoba/deň - viac info o poistení

  Zviera:

  • nie je povolené.

  Zmena cien vyhradená.

  Popis pobytov

  • Pobyt TRI DNI PRE ZDRAVIE (nástup kedykoľvek): 2x ubytovanie v izbe KOMFORT s polpenziou, 2x jódový morský kúpeľ, 1x čiastočná masáž lávovými kameňmi (od júna do septembra bude nahradená klasickou čiastočnou masážou), 1x parafínový zábal rúk, neobmedzený vstup do bazéna s jódovou morskou vodou, vstup do súkromnej infrasauny s ochladzovaním, župan a papučky na izbe, parkovanie. Pri včasnej rezervácií 15% zľava na procedúry objednané na mieste. Procedúry v rámci pobytu Vám budú načasované automaticky.

  Pobyt GURMÁNSKY VÍKEND s VÍNOM (nástup kedykoľvek): 2x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s raňajkami, 1x večera formou polpenzie, 1x viacchodová večera s fľašou výberového vína pre 2 osoby, 1x jódový morský kúpeľ, 1x voľná degustácia vybraných vzoriek v Salóne vín ČR vo Valticiach, neobmedzený vstup do bazéna s jódovou morskou vodou,  vstup do súkromnej infrasauny s ochladzovaním, župan a papučky na izbe, parkovanie. Procedúry v rámci pobytu Vám budú načasované automaticky.

  Pobyt s RODINOU DO KÚPEĽOV (nástup kedykoľvek): 3x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s polpenziou, 2x adventure golf pre celú rodinu (90 min.), 1x zapožičanie kolobežiek pre celú rodinu na 3 hod., uzamykateľné boxy na bicykle, 1x jódový morský kúpeľ, 1x parafínový zábal na ruky, neobmedzený vstup do bazéna s jódovou morskou vodou, vstup do súkromnej infrasauny s ochladzovaním, župan a papučky na izbe, WiFi, parkovanie. 1. dieťa do 12 rokov zdarma, 2. dieťa do 12 r. hradí paušál 100 €/ pobyt, možnosť predĺženia pobytu za zvýhodnenú cenu. Procedúry v rámci pobytu Vám budú načasované automaticky.

  CYKLISTICKÝ pobyt s REGENERÁCIOU (nástup kedykoľvek): 6x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe  s polpenziou, 6x energetický balíček na cestu, uzamykateľné boxy na bicykle, 2x kúpeľ podľa vlastného výberu, 2x čiastočná masáž klasická, možnosť konzultácie s fyzioterapeutom, neobmedzený vstup do bazéna s jódovou morskou vodou, vstup do súkromnej infrasauny s ochladzovaním, uzamykateľné boxy na bicykle, župan a papučky na izbe, WiFi, parkovanie. Možnosť predĺženia pobytu za zvýhodnenú cenu. Procedúry v rámci pobytu Vám budú načasované automaticky.

  SENIORSKÝ POBYT (nástup UTOROK alebo ŠTVRTOK): 5x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe  s plnou penziou, vstupná lekárska konzultácia alebo jódový morský kúpeľ (podľa dostupnosti), 8x liečebné procedúry, neobmedzený vstup do bazéna s jódovou morskou vodou, vstup do súkromnej infrasauny s ochladzovaním, parkovanie. Procedúry v rámci pobytu Vám budú načasované automaticky.

   

   

  Všeobecné informácie

  Ubytovanie: 1-, 2-lôžkové izby ŠTANDARD, KOMFORT s možnosťou 1 prístelky (2 izby bezbariérové), 3 apartmány, kúpeľňa, WC,TV/SAT, WiFI, minibar, balkón s výhľadom na okolitú krajinu. Niektoré z priestranných a moderne zariadených izieb sú klimatizované.

  Stravovanie: raňajky vo forme teplého a studeného bufetu, večere (3-chodové menu), obed (2-chodové menu).

  Vybavenie:

  • recepcia
  • reštaurácia so zimnou záhradou
  • Balneo centrum (široký výber liečebných a relaxačných procedúr)
  • Wellness centrum s unikátnym nerezovým bazénom, ktorý využíva jódovú morskú vodu z prírodného liečivého zdroja, (liečba cievnych chorôb, neurologických problémov, choroby pohybového systému, reumatické choroby, gynekologické problémy, stavy po popáleninách a liečba osteoporózy).
  • Súčasťou wellness centra je tiež infrasauna, physiotherm s ochladzovaním.

  V celom komplexe je k dispozícii WiFi, konferenčná miestnosť, hotelové parkovisko.

  Na požiadanie vám personál hotela zorganizuje výlety na člne, ochutnávku vín a prechádzky v koči ťahanom koňmi.

  Bazén nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

   

   

  Top