Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Rozšírené vyhľadávanie
Úvod  >  Slovensko  >  Česko  >  Černá Hora  >  Hotel Sladovna**** - Černá Hora

Hotel Sladovna **** - Černá Hora

Černá Hora (Blansko) - obec umiestnená v krásnom prostredí lesov v oblasti Blansko, 25 km severne od Brna. Moravský kras s priepasťou Macocha je vzdialený 17 km. Zábavný western park Boskovice sa nachádza vo vzdialenosti 15 km, Aquapark Blansko 9 km,Aquapark Kohoutovice - Brno 30 km.

Hotel Sladovna**** susedí s Pivovarom Černá Hora - najstarším v Českej republike, asi 200 m od centra obce. Svojim hosťom ponúka komfortné ubytovanie v hoteli a penzióne (priamo susedí s hotelom). Vítané sú aj rodiny s deťmi. Nájdu tu všetko pre svoje pohodlie.

Fotogaléria

Černá Hora (Blansko) - Hotel Sladovna****
Černá Hora (Blansko) - Hotel Sladovna**** - izba Superior
Černá Hora (Blansko) - Hotel Sladovna**** - kúpelňa
Černá Hora (Blansko) - Hotel Sladovna**** - apartmán kúpelňa
Černá Hora (Blansko) - Hotel Sladovna**** - Pivní lázne
Černá Hora (Blansko) - Hotel Sladovna**** - wellness
Černá Hora (Blansko) - Hotel Sladovna**** - Pivní lázne
Černá Hora (Blansko) - Hotel Sladovna**** - Izba
Černá Hora (Blansko) - Hotel Sladovna**** - vnútorný bazén
Černá Hora (Blansko) - Hotel Sladovna**** - wellness
Černá Hora (Blansko) - Hotel Sladovna**** - Apartmán
Černá Hora (Blansko) - Hotel Sladovna**** - Kneippov chodník
Černá Hora (Blansko) - Hotel Sladovna**** - whirpool

209/Cenník

Cena za osobu/pobytHrejivá relaxácia (1 noc)Chvíle odpočinku (2 noci)Luxusný pobyt Sladovňa (2 noci) Relaxácia s vôňou piva (2 noci)
Sezóna118144196178

Sezóna: 04.01.2021 - 23.12.2021

Cena zahŕňa:

 • služby podľa pobytového balíka.

Nepovinné príplatky:

 • prístelka 32 €/osoba/noc,
 • detská postieľka 8 €/noc,
 • cestovné poistenie vrátane storna 2,99 €/osoba/deň alebo cestovné poistenie Pandemic 4 €/osoba/deň - viac info o poistení

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma,
 • dieťa od 3 -12 rokov 20 €/noc.

Zviera:

 • povolené,
 • zviera 16 €/noc.

Zmena cien vyhradená.

 

 

Popis pobytov

HREJIVÁ RELAXÁCIA: 1x ubytovanie s raňajkami v izbe KOMFORT obsadenej dvoma osobami, 1x zážitková servírovaná večera pozostávajúca z 3 chodov, hrejivý rituál pre dve osoby - ayurvédske bylinky (kúpeľ + zábal + masáž 85 min), neobmedzený vstup do hotelového wellness centra počas otváracej doby, župan a papučky, parkovanie, WiFi.

CHVÍLE ODPOČINKU: 2x ubytovanie s raňajkami v izbe KOMFORT obsadenej dvoma osobami, 2x zážitková servírovaná večera pozostávajúca z 3 chodov, sezónna masáž pre dve osoby (25 min), ukludňujúci prísadový kúpeľ pre dve osoby (55 min), neobmedzený vstup do hotelového wellness centra počas otváracej doby, župan a papučky, parkovanie, WiFi.

• LUXUSNÝ POBYT SLADOVŇA: 2x ubytovanie s raňajkami v izbe KOMFORT obsadenej dvoma osobami, uvítací nápoj, 2x zážitková servírovaná večera pozostávajúca z 3 chodov, rituál štyroch živlov AROMASOUL (masáž+peeling celého tela 85 min), masáž kameňmi z himalájskej soli (soľný peeling celého tela + zábal 85 min.), súkromná whirpool s fľašou sektu a ovocím (30 min), neobmedzený vstup do hotelového wellness centra počas otváracej doby, pozornosť na izbe od talianskej kozmetickej značky ComfortZone, župan a papučky, parkovanie, WiFi.

RELAXÁCIA S VÔŇOU PIVA: 2x ubytovanie s raňajkami v izbe KOMFORT obsadenej dvoma osobami, 2x 3-chodová večera spojená s ochutnávkou 3 vzoriek piva z pivovaru Černá Hora, darček na izbe - pivný olejový kúpeľ s kozmetikou Saela, pivný rituál pre dve osoby (pivný kúpeľ + pivný zábal + masáž chmelovým mešcom 85 min), neobmedzený vstup do hotelového wellness centra počas otváracej doby, župan a papučky, parkovanie, WiFi.

 

 

Všeobecné informácie

Ubytovanie: 2- lôžkové komfortne vybavené izby KOMFORT s možnosťou prístelky (20m2), izby SUPERIOR (25m2). Všetky izby sú vybavené: TV s plochou obrazovkou, WiFi, písací stôl, telefón, trezor, minibar, WC, kúpeľňa so sprchou a toaletnými potrebami, fén, župan, papučky, výber kvalitných vankúšov, izby KOMFORT a SUPERIOR s možnosťou klimatizácie zdarma. K dispozícii sú aj trojlôžkové izby, rodinné izby pozostávajúce z dvoch prepojených dvojlôžkových izieb a unikátny mezonetový apartmán SLADOVNA s vírivkou priamo v spálni (na vyžiadanie v CK).

Stravovanie: raňajky vo forme bohatého bufetu, v prípade polpenzie večera trojchodová (polievka alebo predjedlo, hlavný chod, dezert) - možnosť výberu bezlepkovej varianty.

Vybavenie:

 • recepcia
 • elegantná reštaurácia s Loveckým salónikom a nádvorím, (ktoré v letných mesiacoch slúži ako letná záhrada s detským kútikom a trampolínou)
 • exkluzívne wellness centrum (SPA centrum: vnútorný bazén s masážnymi tryskami a protiprúdom, whirlpool pro 6 osôb, Saunový svet: fínska sauna,bio, parná, soľná a infra sauna, tepidárium, Kneippov chodník, odpočíváreň, ochladzovňa, ľadová studňa, je možné vyskúšať špeciálne pivné kúry, široká ponuka masáží a zážitkových procedúr)
 • bowling
 • priestory na oslavy - historická stĺpová sála, konferenčné priestory
 • Múzeum pivovarníctva
 • parkovisko
Top